• WINDYKACJA DETEKTYW Kancelaria Bromberg
  • WINDYKACJA DETEKTYW Kancelaria Bromberg
  • WINDYKACJA DETEKTYW Kancelaria Bromberg

Windykacja

Skuteczna windykacja z poszanowaniem prawa – Grupa BiZ Partners – fachowe biuro detektywistyczne, profesjonalna firma windykacyjna

Wyróżniamy się niezbędnym w tej branży doświadczeniem, a także teoretyczną wiedzą, na której bazujemy w rozwiązywaniu każdego zlecenia. Setki zadowolonych Klientów, którym dzięki nam udało się pozbyć się kłopotów, to najlepsza forma rekomendacji i recenzji, jaką możemy sobie wyobrazić. Bydgoszcz, Gdynia, Gdańsk, Grudziądz, Sopot, Toruń, Warszawa czy Włocławek – to tylko część miast, gdzie regularnie podejmujemy się wykonywania naszych usług z zakresu współpracy. Co więcej, działamy również poza granicami Polski – na terenie Unii Europejskiej.

Przyjmując sprawę, zobowiązujemy się do rzetelnego, terminowego oraz kompleksowego przeprowadzenia usługi. Zarówno na etapie polubownym, jak i na drodze sądowej czy egzekucyjnej. Windykacja należności z Kancelarią Bromberg będzie zdecydowanie prostsza. Nie musisz mieszkać we Włocławku, Warszawie, Toruniu, Sopocie, Grudziądzu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie bądź Bydgoszczy, aby skorzystać ze specjalistycznych usług w zakresie windykacji. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Kiedy przekazujesz nam swoją sprawę, masz stuprocentową gwarancję, że:

  • bezzwłocznie przystąpimy do windykacji polubownej-przedsądowej,
  • nasi prawnicy sporządzą pisma procesowe, które złożą nie uchybiając terminom sądowym,
  • detektywi wskażą składniki majątkowe dłużnika.

Rozliczenie z naszym biurem detektywistycznym i firmą windykacyjną opiera się na tzw. umowie rezultatu. Klient ponosi koszty wyłącznie po osiągnięciu skutku na podstawie konkretnego cennika znajdującego się poniżej.

Tabela

Kwota wierzytelności
Kwota wierzytelności
0-10.000
10%
10.000-50.000
9%
>50.000
8%

Każdorazowo umowa z Klientem sporządzana jest z uwzględnieniem wszelkich życzeń czy uwag. Stawki mają charakter wyjściowy i podlegają negocjacjom. Zapraszamy do kontaktu.

Wszyskie prawa zastrzeżone dla : Grupa BiZ Partners 2017.